İstanbul / Sancaktepe: Abitler Durağı Arkası

Banyoları Güzelleştiren Duşakabinler

Banyo bir evin en önemli alanları arasında yer alıyor. Bu sebeple kişiler banyolarının güzel olmasını istiyorlar. Firma banyoları güzelleştirme amacıyla uzun süredir sancaktepe duşakabin hizmetleri veriyor. Banyoları güzelleştirecek duşakabinleri banyoların ölçü ve özelliklerine uygun olacak şekilde hazırlayarak müşterilerine teslim ediyor.

Firmanın Ürettiği Duşakabin Çeşitleri

Firma tarafından banyoların güzel ve konforlu olması amacıyla hazırlanan duşakabinlerin çeşitleri şunlardır;

sancaktepe duşakabin

Cam, tekneli, teknesiz, mika, lüks ve ultra lüks duşakabinlerdir. Ayrıca firmanın ürünleri arasında ekonomik fiyatlı olan ürünler de yer alıyor. Bu çeşitlerdeki ürünlerinden banyolarına yapılmasını isteyen kişilere hizmet veren firma Sancaktepe’nin her yerine hizmet veriyor. Üstelik bu hizmet için üretim öncesinde ücretsiz keşif yapıyor. Gerekli ölçülerin alınması ve duşakabin çeşidinin belirlenmesinin ardından da üretim aşamasını gerçekleştiriyor. Ayrıca firma ürettiği duşakabinlerin montajını da kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek ürünlerinin teslimatını yapıyor.

Sancaktepe Duşakabin

İstanbul Sancaktepe ilçesine hafta içi her gün,
Ölçü alımı, montaj servisimiz vede ücretsiz keşifimiz vardır
Banyonuza uygun ölçüler de özel tasarım duşakabin yaptırmak istiyorsanız,
Müşteri hizmetlerimize bizi arayabilirsiniz” +90 537 317 1053 ” Taleplerinizi
bildirebilirsiniz.
.

• Sancaktepe Eyüpsultan
• Sancaktepe Osmangazi
• Sancaktepe Sarıgazi
• Sancaktepe Yenidoğan
kısacası sancaktepenin heryerinde ücretsiz montaj servisimiz vardır. EGE DUŞAKABİNDE her bütçeye uygun duşakabin arayanlar için, Firmamız bir çok farklı modelde teknesiz mika camlı duşakabin vb. üretimi yapmaktadır. Ürünlerimiz her banyoya uygun ölçüler de sipariş üzerine üretilmektedir isteğe özel ayna ve duşakabin desenlerimizde mevcuttur. İstanbul anadolu yakasında,verilen siparişler de ön keşif, (ölçü alımı) nakliye ve montaj ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Ürünlerimizin  detaylarını inceleyip mağazamızdan siparişinizi  oluşturabilirsiniz.

Open chat